رنگ های مومنتو

 

 

 

رنگ های بافت دار Momento

 

Momento Elegant
این رنگ دارای جلوه کاغذ دیواری بوده که دیوار معمولی را به یک شاهکار فوق العاده بدل نموده و آن را متمایز می سازد. این رنگ دارای میزان پایین ترکیبات آلی فرار بوده و فاقد هرگونه سرب، جیوه، کروم و یا فلزات سنگین می باشد. جلوه خاصی به دیوارها بخشیده و پوشش مجلل و با شکوهی را ایجاد می نماید.
 
Momento Sparkle
این رنگ دارای جلوه کاغذ دیواری بوده که دیوار معمولی را به یک شاهکار فوق العاده بدل نموده و آن را متمایز می سازد. این رنگ دارای میزان پایین ترکیبات آلی فرار بوده و فاقد هرگونه سرب، جیوه، کروم و یا فلزات سنگین می باشد. با طرح های نقـره ای، طلایـی و صـدفی  زیبایی خاصی به دیوارها بخشیده و  پوششی را ایجاد می کند که مانند جواهر می درخشد.
رنـگ مخصـوص کاشی
پرایمر HyCote 51 WT
پرایمر اپوکسی دوجزئی رقیق شده با آب. محصول Hycote 51WT نیپون، پرایمر اپوکسی دوجزئی می باشد که برای بسیاری از زیرلایه ها بعنوان پوشش مقاوم عمل می کند. این محصول بوی کمی دارد و چسبندگی بسیار خوبی بر روی سطـوحی از جـمله کاشـی، آجـر و کـف بتـنی  ایـجاد مـی کند. Hycote 51WT  همچنین برای استفاده بعنوان لایه مقاوم میان رنگ های تک جزئی و رنگ های رویه دوجزئی پایه حلال همانند Nippon EA-4 Finish و Nippon PU Recoatable Finish   مناسب  می باشد.
مهم ترین مشخصه های محصول:  * بوی کم  * چسبندگی عالی
هنر سنگ کاری   Stone Art
رنگ های سنگی بافت دار
این رنگ زیبایی طبیعی سطوح سنگی را بر روی دیوارهای شما ایجاد می کند. بافت های سنگ مانند،  سطوح خارجی ساختمان ها را زیباتر می سازند. این رنگ سطوحی را ایجاد می کنند که لمس آن دلپذیر بوده و دارای بافت هایی همانند سنگ در طیف های مختلف می باشد.
 
 
رنگ های سنگی پیشرو
این رنگ با بافت های سنگ مانند زیبایی که ایجاد می کند و باعث می شود دیوارهای خانه شما جلوه بیشتری داشته باشند. رنگ پایه مورد نظر خود را با سری رنگ های سنگی پیشرو مطابقت داده و ترکیب نمایید تا ترکیبات خلاقانه بی شماری ایجاد نمایید.
 
تهران، بزرگراه آیت ا.. سعیدی، بین پاسگاه نعمت آباد و بزرگراه آزادگان، پلاک 548
تلفن دفتر مرکزی: 02 01 82 55 (021)
فاکس: 12 02 82 55 (021)
کد پستی : 1375773611