رنگ های اتوموبیلی

 

 

کیفیت سرچشمه گرفته از نوآوری

 

شرکت رنگسازی نیپون پیوسته استانداردهای صنعتی جدیدی را در رنگ آمیزی بهترین اتومبیل ها ایجاد می کند. رنگ های ما که به صورت اختصاصی تولید شده اند، زیبایی و کیفیت بی نظیری برای عملکرد بهتر و طول عمر بیشتر اتومبیل ایجاد می کنند. با وجود رقابت بالا در بخش اتومبیل، ما همواره خودمان را مجبور کرده ایم که در راس این رقابت بایستیم.

ما تنها شرکتی هستیم که تمامی انواع رنگ مخصوص اتومبیل را به خصوص برای بازارهای آسیایی از جمله برای کشورهای ژاپن، تایلند، اندونزی، ویتنام و فیلیپین تولید می کنیم. طیف گسترده رنگ های اتومبیلی ما شامل مواد شیمیایی مخصوص سطوح، رنگ های پایه (بیس) محافظتی، پوشش های متوسط و رنگ های رویه ای براق می باشد.

ضمن ارائه خدمات کامل به تولیدکنندگان اتومبیل در سراسر جهان، شرکت رنگسازی نیپون به صورت نزدیک با تولیدکنندگان پیشروی اتومبیل در آمریکای شمالی و اروپا همکاری می کند.

بعنوان پیشرو در زمینه نوآوری، ما رنگ بارداری (قطبی) به نام Maziora تولید کرده ایم که رنگ آن بسته به این که از چه زاویه ای دیده می شود یا از چه سمتی نور بر آن می تابد، تغییر می کند. این رنگ برای نقاشی مجدد اتومبیل یا بعنوان رنگ تزئینی برای اتومبیل های نو و اتومبیل های رالثی مورد استفاده قرار می گیرد. رنگ Maziora همچنین می تواند بر روی کالاهای ورزشی، گوشی های همراه و آلات موسیقی به کار رود.

هم اکنون تیم تحقیق ما محصولات سازگار با محیط زیست را برای نسل بعدی صنعت اتومبیل تولید می کند.

 

 

مواد شیمیایی مخصوص سطح

 

SURF یکی از محبوب ترین مواد شیمیایی مخصوص سطح شرکت رنگسازی نیپون می باشد که برای از بین بردن ذرات آلاینده، پاکسازی فلزات و پلاستیک ها از چربی و تهویه سطوح، عالی می باشد.این مواد شیمیایی به هر دو صورت پودری و مایع موجود می باشند و با اسپری می توانند بر آلمینیوم، آهن و فولاد، مس و پلاستیک اعمال شوند.

 

 

گالوانیزه کاتدی (CED)

 

رنگ گالوانیزه کاتدی نیپون، از اتومبیل در برابر شرایط مختلف آب و هوایی حفاظت می کند. این سیستم گالوانیزه بعنوان یک پرایمر ضد زنگ و همچنین یک عامل ضدخوردگی عمل می کند. ما از تامین کنندگان برجسته رنگ های گالوانیزه در صنعت اتومبیل آسیا می باشیم که هر دو نوع سیستم آندی و کاتدی را ارائه می دهیم.

 

 

Surfacer

 

جهت اعمال بر سطوح اتومبیل پس از عملیات فسفات کاری بوده که برای سطح، خواص ضدخوردگی و پوششی با چسبندگی مناسب ایجاد می کند. این لایه، پرداخت سطح اتومبیل را بواسطه جلوه دادن جلای رنگ ها، بهبود می بخشد. طیف surfacerهای ما شامل پلی استرهای سنباده ای یا غیرسنباده ای، پلی استرهای آلکیدی، اپوکسی پلی استر و پلی استرهای آکریلیک می باشد.

 

 

رنگ رویه

 

رنگ رویه، اولین لایه محافظتی سطح در برابر عناصر مختلف می باشد که همزمان، اتومبیل را به شیء بسیار زیبایی تبدیل می کند. رنگ های رویه ما در طیف گسترده ای موجود می باشند. این پوشش ها برپایه رزین بوده و شامل پلی استر، ملامین و ملامین های آکریلیک و آلکیدی می باشد.

CyGLAZ که بعنوان یک رنگ رویه برای اتومبیل طراحی شده است، سطح براق و بادوامی را ایجاد می کند. تکنولوژی CyGLAZ، ایجاد رنگ هایی با کیفیت بالا را ممکن می سازد که دارای قابلیت هایی از جمله مراقبت آسان هنگام اجرا، دوام و کیفیت بالا می باشد. آن دسته از محصولات نیپون که دارای برند CyGLAZ می باشند، به منظور تایید کیفیت بالا و مطابقت با استانداردهای بین المللی، تحت آزمایش های مختلفی قرار گرفته اند. CyGLAZ که یک نوآوری انقلابی در صنعت رنگ محسوب می شود، مزایای بیشتری را نیز در آینده به ارمغان می آورد.

 

 

رنگ سپر

 

سیستم رنگ ما برای سپر که بخش کامل کننده رنگ آمیزی در دیزاین اتومبیل می باشد، شامل پرایمر تک جزئی برای زیرلایه های پلی پروپیلن و آکریلیک و پوشش های رویه بر پایه رزین پلی اورتان، نیتروسلولز، آکریلیک،سلولزاستاتبوتیراتآکریلیک و پلی استر می باشد.

 

 

رنگ های مخصوص تعمیر اتومبیل

 

طیف جدید و پیشرفته پیگمنت های براق، پوشش های ضدخش و دافع آب نیپون، به صاحبان اتومبیل این امکان را می دهد کهبراحتی،طراوت خاصی را به خودروهای خود ببخشند.

بعنوان مثال، naxColour Match Navi CT-X سیستم تطبیق رنگ کامپیوتری می باشد که با استفاده از طیف سنج به آنالیز رنگ ها می پردازد. این روش به دلیل دقت بالای آن در تطبیق رنگ های اصلی به صورت گسترده در مراکز تعمیر بدنهاتومبیل به کار می رود. رنگ پایه naxAdmira نیپون نیز در تعمیرات بدنه خودرو مناسب می باشد. این رنگ براحتی بر روی سطح اجرا و به سرعت خشک می شود، به همین دلیل جهت استفاده در آب و هوای گرم و مرطوب مناسب می باشد.

محصول دیگر، nax Quick Aid System می باشد که سیستمی سریع و ارزان برای رفع نواقص کوچک می باشد. این سیستم از خاصیت رنگ naxAdmiraکه به سرعت خشک می شود، بهره برده و به همراه رنگ اسپری رویه و پرایمر- surfacer ها به کار می رود.

 

 

تهران، بزرگراه آیت ا.. سعیدی، بین پاسگاه نعمت آباد و بزرگراه آزادگان، پلاک 548
تلفن دفتر مرکزی: 02 01 82 55 (021)
فاکس: 12 02 82 55 (021)
کد پستی : 1375773611